BiznesOferty.pl - ogłoszenia biznesowe - kontakty w biznesie

BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.

• Oferta archiwalna

Profesjonalny kierowca kartingowy, nawiąże współpracę ze sponsorami, którym oferuje różne formy reklamy. Oferta aktualna jest do zaraz i bezterminowo.

Mati jest utytułowanym zawodnikiem w Polsce i w Europie. Od czterech latach profesjonalnie ściga się znanych w Europie teamach i podobnie jak Kubica swoją karierę ukierunkowuje w stronę F1.

W listopadzie awansował do ścisłego światowego finału w Lonato we Włoszech, gdzie pokonał ponad 130 zawodników. W 2015 roku wygrał Euro Finał w Austrii w kategorii Micro Max. Wywalczył także tytuł II vice Mistrza Polski. Obecnie jest najmłodszym zawodnikiem w kategorii Junior Rok, lecz nie przeszkadza mu to w zdobywaniu podium. Niedawno stanął na trzecim stopniu podium w I rundzie Kartingowym Mistrzostw Polski.

Szukamy firm, które chciałby wesprzeć młody talent i razem z nim piąć się w górę.