BiznesOferty.pl - ogłoszenia biznesowe - kontakty w biznesie

BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.

Współpraca:
11781
Poszukiwane:
2911
Giełda Hurtowa:
14433
Sprzedam biz.:
2663
Nieruchomości:
3145
Inwestycje:
2353
Data: 29.03.2024
Razem ofert: 37286
Jesteś w:
  1. Biznes Oferty.pl
  2. / Współpraca
  3. / Odzież, obuwie, tekstylia
  4. / Niemiecka sieć prestiżowych SHOWROOM dla producentów odzieży
Wyszukaj ofertę:

Treść oferty

Niemiecka sieć prestiżowych SHOWROOM dla producentów odzieży

  • Id oferty: 72766
  • Info
    • Dodana: 14.05.2016
    • Oferta archiwalna

Prezentujemy Państwa kolekcje w najlepszych SHOWROOM w Niemczech.

Düsseldorf / Neuss, München, Stuttgart / Sindelfingen, Hamburg, Hannover / Langenhagen, Frankfurt am Main / Eschborn
, Leipzig / Schkeuditz, Berlin

PODPOWIEMY PAŃSTWU CO NAJLEPIEJ SPRZEDAJE SIĘ NA TERENIE NIEMIEC, CO POPRAWIĆ , JAKICH TKANIN ORAZ KOLORÓW UŻYĆ ABY OSIĄGNĄĆ WSPÓLNY SUKCES !!!

Państwa kolekcje będą prezentowane w najbardziej prestiżowych MODEHAUS na terenie Niemiec w celu zbierania hurtowych zamówień . Lista ModeHaus poniżej . Pracujemy tylko z odbiorcami hurtowymi.

ModeHaus / Modecenter to ekskluzywna wersja oddziału sprzedaży hurtowej odpowiadająca Polskiemu „ PTAKOWI „

Niemiecka sieć prestiżowych SHOWROOMów w NIEMCZECH chętnie zajmie się dystrybucją i prezentacją modnej i stylowej odzieży damskiej męskiej dziecięcej - wysokiej jakości

NIEMIECKI DYSTRYBUTOR ODZIEŻY DLA POLSKICH PRODUCENTÓW

Posiadamy grupę mobilnych niezależnych przedstawicieli handlowych oraz osiem oddziałów sprzedaży hurtowej gdzie prowadzimy kontraktacje .

Zapraszamy do naszych SHOWROOM na terenie całych Niemiec oraz do siedziby naszej firmy w Berlinie .

możliwości współpracy :

1. kontraktacje - order – na podstawie aktualnej kolekcji
wiosna / lato 2018 oraz
jesień / zima 2018

2. targi mody - mode messe – berlin 2017

3. sofort kaufen – outlet - wyprzedaż stoków / końcówki kolekcji / wyprzedaż mix-
(+ weekendy handlowe )

4. pokazy mody na modelkach

5. przeszycia na zlecenie

nasza usługa oraz zakres obowiązków podczas współpracy dotyczy :

- przedstawicielstwo oraz reprezentowanie państwa firmy na terenie całych niemiec w prestiżowych showroom’ach w znanych modehaus / modecenter

- aktywne pozyskiwanie klientów przez grupę profesjonalnych niezależnych przedstawicieli handlowych,

- profesjonalna prezentacja kolekcji w języku niemieckim w/g najwyższych standardów,

- dotrzymanie najwyższych niemieckich standardów podczas prezentacji kolekcji,

- dbałość o wszelkie najdrobniejsze detale,

- dokonywanie wszelkich formalności oraz zbieranie hurtowych zamówień polegające na prezentacji otrzymanej kolekcji,

- pełna odpowiedzialność za powierzone modele,

- obsługa klientów w języku niemieckim,

- pomoc w realizacji zamówienia,

- omawianie najdrobniejszych szczegółów dotyczących zamówienia,

- konsultowanie zamówień z kierownikiem produkcji,

- negocjowanie korzystnych warunków handlowych ( terminy, ceny )

- tłumaczenie i przygotowanie niezbędnych dokumentów według niemieckich standardów,

- indywidualny opiekun klienta 6 dni w tygodniu od 9:00 do 18:00,

- pilotowanie całego zamówienia,

- raportowanie działań co 30 dni,

- ochrona prawna,

- korespondencja mailowa oraz pocztowa

kompleksowa obsługa firm produkcyjnych na terenie Niemiec

**raporty uwagi i sugestie od niemieckich klientów przesyłane mailowo co 30 dni, co zdecydowanie przekłada się na dopasowanie asortymentu do niemieckiego rynku.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne do siedziby naszej firmy w Berlinie

Nasza firma mieści się w Berlinie i od 2000 roku zajmuje się dystrybucją towarów wyłącznie polskich producentów na terenie Niemiec. każdego dnia obsługujemy niemieckich odbiorców hurtowych. zajmujemy się zbieraniem zamówień ( kontraktacje ) na produkty polskich producentów. główna siedziba naszej firmy mieści się w berlinie a nasze oddziały znajdują się w największych miastach takich jak : Düsseldorf, München, Stuttgart, Hamburg, Hannover, Frankfurt am main, Leipzig, Berlin .

Współpracujemy z ośmioma największymi oddziałami sprzedaży hurtowej na terenie całych Niemiec . reprezentuje nas grupa przedstawicieli handlowych. jesteśmy jedyną i największa firmą w Niemczech zajmującą się dystrybucją polskich produktów odzieżowych .

- Eschborn / Frankfurt main
- Sindelfingen / Stuttgart
- Berlin
- Neuss / Dusseldorf
- Langenhagen / Hannover
- Hamburg
- Schkeuditz / Leipzig
- Munchen

Dystrybucję państwa towarów na terenie Niemiec w ośmiu oddziałach sprzedaży hurtowej z możliwością nawiązania długoterminowej stałej i stabilnej współpracy z dużymi niemieckimi odbiorcami.

Gwarantujemy najniższy koszt zaistnienia na niemieckim rynku odzieżowym

kontraktacje na podstawie aktualnie obowiązującej kolekcji - ilości tylko hurtowe

!! nie prowadzimy sprzedaży detalicznej !!

nasze działania :

1. eksponujemy państwa kolekcje w naszej firmie w berlinie w celu zebrania zamówienia

2. przedstawiamy państwa towar niemieckim hurtownikom

3. prezentujemy państwa towar w naszych ośmiu oddziałach największych hurtowni w Niemczech

4. ponad 8000 klientów butikowych zapozna się z państwa produktami oraz możliwościami

5. profesjonalna kompleksowa obsługa

6. pozyskujemy zamówienie

7. ustalamy termin realizacji oraz wszystkie szczegóły

8. dostarczamy towar do klienta

Eksponujemy Państwa towar w naszej firmie w Berlinie . Każdego dnia bierzemy udział w spotkaniach z dużymi niemieckimi odbiorcami w siedzibie naszej firmy, którzy będą oglądać Państwa towary i omawiać warunki dotyczące zamówień. Eksponujemy Państwa kolekcje w naszych ośmiu największych oddziałach sprzedaży hurtowej na terenie Niemiec ( Düsseldorf, München, Stuttgart, Hamburg, Hannover, Frankfurt am Main, Leipzig, Berlin ) Przedstawiamy Państwa kolekcje, ceny oraz wszystkie informacje o Państwa firmie na podstawie wypełnionego formularza . Mamy również aktywną grupę przedstawicieli handlowych, którzy cyklicznie odwiedzają największe hurtownie a informację o Państwa produktach otrzyma ponad 8000 klientów butikowych w Niemczech.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA :

Wszystkie zamówienia ( ostemplowane oraz podpisane !!! ) są przesyłane do Państwa mailowo bezpośrednio od niemieckiego kontrahenta a warunki dostaw uzgadniane są indywidualnie .

Dostawy, terminy, płatność, ilości, ceny - uzgadniamy indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i możliwości producenta

NIGDY nie pracujemy na zasadach komisowych a nasi Partnerzy zawsze otrzymują zapłatę przy dostawie towaru - GOTÓWKA !!!

JASNE I KORZYSTNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

PLUSY :
+ bardzo dobre efekty sprzedażowe przy minimalnych kosztach dzięki dostosowaniu oferty do odpowiednich grup odbiorców
+ relatywnie niskie koszty do wysokich szans nawiązania współpracy
+ profesjonalna prezentacja produktów oraz Państwa firmy
+ wypracowywana eksperymentalnie wysoka skuteczność pozyskiwania zamówień

GWARANTUJEMY :

Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Nieograniczone możliwości współpracy na terenie Niemiec
Doświadczenie tysięcy godzin spotkań
wykwalifikowany przeszkolony i profesjonalny zespół sprzedażowy

profesjonalnie – kompleksowo - skutecznie

kim jesteśmy i co nas wyróżnia ?

jesteśmy niemiecką firmą, która od 2000 roku sprzedaje towary polskich producentów wyłącznie na rynku niemieckim . posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie oraz dysponujemy szeroką bazą sprawdzonych i zaufanych hurtowników . naszym największym kapitałem są długoletnie kontakty z niemieckimi przedsiębiorcami w największych hurtowniach odzieżowych na terenie całych Niemiec.

zaprzyjaźniona grupa kilkuset odbiorców, każdego dnia poszukuje nowych towarów z polski i rzetelnych dostawców.

Obecnie zatrudniamy profesjonalnych wyszkolonych przedstawicieli handlowych, którzy znakomicie władają językiem niemieckim a do ich zadań należy :

- aktywne poszukiwanie klientów na terenie Niemiec
- przygotowanie indywidualnej oferty z Państwa produktami
- prezentacja Państwa produktów na najwyższym poziomie w/g niemieckich standardów u wybranych klientów
- omówienie warunków współpracy ( moce produkcyjne, modele, kolorystykę, terminy, warunki płatności oraz ceny )
- sporządzenie pierwszego zamówienia
- dopilnowanie wszelkich formalności związanych z dostawą ( kplt. dokumentów t.j. faktura netto, lieferschein, specyfikacja, Schutzgebiet )
- raportowanie wyników działań
- reprezentowanie Państwa firmy na terenie Niemiec

OFERUJEMY :

Najważniejsze korzyści ze współpracy:

+ niskie koszty zaistnienia na nowym chłonnym niemieckim rynku / w stosunku do ogromnych kosztów związanych z innymi etodami

+ szybkie pozyskiwanie zamówień

+ ogromne korzyści związane ze zwrotem vat-u przy dostawach w eu ( stawka vat : 0 % )

+ kompleksowa obsługa państwa firmy na niemieckim rynku - bez wychodzenia z siedziby firmy

+ możliwość nawiązania długoterminowej stałej i stabilnej współpracy z dużym niemieckim odbiorcą

+ możliwość podpisania rocznego kontraktu z niemieckim odbiorcą na wyłączność

OGROMNE SZANSE NA SUKCES

Zapraszamy na spotkania informacyjne do siedziby naszej firmy

Więcej informacji pod nr tel

Polski kontakt - mówimy po Polsku

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Proszę o przesłanie aktualnej kolekcji oraz podstawowych informacji o firmie na nasz adres mailowy

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem telefonicznie lub na spotkaniu w siedzibie naszej firmy w Berlinie.