BiznesOferty.pl - ogłoszenia biznesowe - kontakty w biznesie

BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.

Współpraca:
15597
Poszukiwane:
2792
Giełda Hurtowa:
8203
Sprzedam biz.:
3804
Nieruchomości:
1819
Inwestycje:
2758
Data: 13.12.2018
Razem ofert: 36302
Jesteś w: Biznes Oferty.pl / Sprzedam biznes / Marketing, reklama / Sprzedam unikatowy biznes - sprzedaż powierzchni reklamowej na...
Wyszukaj ofertę:

Treść oferty

Poleć ofertę:

Sprzedam unikatowy biznes - sprzedaż powierzchni reklamowej na...

 • Id oferty: 74124
 • Info
  • Dodana: 05.07.2016
  • Edytowana: 05.07.2016
  • Ważna do: Zaloguj się
  • Dodana: 05.07.2016
  • Edytowana: 05.07.2016
  • Ważna do: Zaloguj się
 • Odwiedzin: 2435
Sprzedam unikatowy biznes - sprzedaż powierzchni reklamowej na...
Sprzedam unikatowy biznes - sprzedaż powierzchni reklamowej na...
Sprzedam unikatowy biznes - sprzedaż powierzchni reklamowej na...
Sprzedam unikatowy biznes - sprzedaż powierzchni reklamowej na...
 • Cena:
 • 75 000 PLN

Chcesz mieć pewny i stabilny biznes, który gwarantuje zyski od pierwszego tygodnia działalności?
To nie jest kolejna piramida finansowa, czy klikanie w reklamy. To stabilna firma, która szuka nowego właściciela i może mu wiele zaoferować!

Oferta dla przyszłych przedsiębiorców, którzy chcieliby wejść do świata biznesu i właścicieli firm, którzy nie chcą budować działalności całkowicie od zera. Gotowy, w pełni unikalny, biznes oparty na pięknych samochodach z poprzedniej epoki– żukach strażackich. Zarabia i jest idealnym sposobem na to, aby w końcu rozpocząć swoją drogę przedsiębiorcy. Wymaga tylko 1 godziny pracy dziennie i gwarantuje wypłatę powyżej średniej krajowej od pierwszego miesiąca!
W jakim kierunku chcesz podążać?

Każdego dnia na całym świecie miliony ludzi wykonuje pracę, której szczerze nienawidzi. Wstają rano i w złym humorze udają się do miejsca pracy, które w duchu przeklinają. Traktują to jak smutny obowiązek, bo wiedzą, że nie są należycie doceniani przez swoich szefów. Być może Ty także jesteś jednym z nich.

Zapewne masz wrażenie, że w całej machinie jesteś tylko małym trybikiem, który podobnie jak inne trybiki zarabia na kogoś innego. Nikt nie widzi tego, jak wiele wnosisz do każdego projektu. Jak bardzo starasz się być lepszy i rozwijasz swoje umiejętności. I tak na końcu to szef zyskuje w oczach klientów oraz zbiera gratulacje za udaną pracę.

Kolejny raz masz ochotę rzucić to wszystko w cholerę i zacząć robić coś zupełnie innego? To też nie jest dobre wyjście, bo przecież z czegoś trzeba mieć pieniądze. Opłacić rachunki, zrobić zakupy i czynsz za mieszkanie. Potrafiłbyś wytłumaczyć dziecku lub żonie dlaczego nie stać Cię na zrobienie konkretnych zakupów i kolejny raz na obiad są parówki?
Albo za każdym razem odmawiać znajomym wieczornego wyjścia, bo zwyczajnie nie masz pieniędzy?
Wykonaj ten pierwszy krok

Czy Ty też chciałbyś założyć biznes, ale boisz się, że na tym stracisz? Przeraża Cię świadomość, że będziesz musiał szukać partnerów biznesowych? Na bieżąco dbać o reklamę i każdego dnia martwić się o zdobywanie klientów?
Jednocześnie marzysz, aby w końcu wyrwać się ze szponów pracy na etacie i zacząć zarabiać na siebie? Bez ciągle wkurzonego szefa i niezbyt miłych współpracowników, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie?
A jeśli bym Ci powiedział, że ktoś już to zrobił za Ciebie? Zbudował biznes całkowicie od zera do etapu, kiedy przynosi on już stabilne i stałe dochody. Pomysł jest na tyle unikalny, że w naszym kraju nie ma takiej samej działalności.
Czy byłbyś chętny zainwestować w unikalną firmę, która zarabia dla Ciebie minimum 3500 zł netto miesięcznie przy poświęceniu tylko 1 godziny dziennie? Oczywiście w miarę jak zwiększysz swoje zaangażowanie, to wzrosną także Twoje zarobki.

Prawdopodobnie jeśli chcesz otworzyć własną działalność, to w Twojej głowie kłębi się wiele wątpliwości i pytań. Kiedy zakładałem swój pierwszy biznes czułem się dokładnie tak samo. Nie miałem pojęcia, czy robię dobrze oraz czy na pewno znajdę klientów. Zastanawiałem się jak to wszystko zorganizować i popchnąć do przodu.

Dojście do momentu w którym jestem teraz zajęło mi kilka lat. To była naprawdę ciężka i mozolna harówka od świtu do nocy. Na mojej głowie było wszystko – księgowość, marketing, pozyskiwanie klientów itd. Ale wiesz co?
Ty tak nie musisz!

Nie musisz poświęcać kilkunastu miesięcy na ciężką pracę nad budowaniem firmy. Przecież to niekoniecznie przyniesie efekty, czasem warto sięgnąć po prostsze rozwiązania. Nie zawsze w biznesie wszystko wychodzi, czasem nawet doświadczone osoby popełniają błędy.
Ty możesz mieć działalność, która będzie generowała zysk od pierwszego tygodnia. Byłbym kłamcą, gdybym Ci powiedział, że kupisz ode mnie firmę, a ona sama o siebie zadba. Kolejne wpłaty będą spływały na Twoje konto, a Ty będziesz leżał na plaży.

Jeśli zależy Ci na dobrych wynikach, to będziesz musiał wykazać zaangażowanie i poświęcić na to swój czas. Nic się samo nie zrobi.
Mając dochodowy i stabilny biznes będziesz mógł w końcu poświęcić czas swoim bliskim. Zyskasz pieniądze, żeby pojechać na urlop w wymarzone miejsce. Otworzą się przed Tobą kolejne możliwości na zarabianie pieniędzy. Zaczniesz robić rzeczy, które Cię naprawdę pasjonują i dają radość w życiu.
Jeśli już prowadzisz już biznes, to na pewno przydadzą Ci się dodatkowe pieniądze, które przeznaczysz na bieżące potrzeby lub reinwestowanie. Przyznasz, że 3500 zł miesięcznie to nie jest mała kwota i na pewno można z nią coś zdziałać, prawda?

Przy zakupie udzielę Ci dokładnych wskazówek na temat tego jak pozyskiwać klientów oraz gdzie reklamować swoje usługi. Powiem Ci, jakie działania możesz podjąć, aby zwielokrotnić dochody z tej niezwykłej działalności.
Ominie Cię proces nieustannej harówki od rana do nocy. Otrzymasz kompletną opiekę i pełne wdrożenie do biznesu. Dzięki temu będziesz mógł stawiać pierwsze kroki, niczym małe dziecko, które rodzic trzyma cały czas za rękę, aby nie zrobiło sobie krzywdy.

Jak to dokładnie działa?
Działalność firmy opiera się na wynajmowaniu powierzchni reklamowej, która umieszczona jest na unikatowych samochodach - żukach strażackich pochodzących z poprzedniej epoki.

Samochody są zjawiskowe i niemalże niespotykane. Przyciągają wzrok przechodniów niczym magnes. Stanowią doskonały nośnik reklamowy i budzą duże zainteresowanie reklamodawców. Nie musisz się martwić o to, czy na pewno ktoś będzie chciał w to inwestować.

Jako właściciel firmy będziesz mógł podpisywać kolejne umowy na umieszczanie reklam na żukach, za które będziesz pobierał opłaty. Przy umowach długoterminowych, np. na 6 miesięcy nie musisz nic robić. Reklama wisi na samochodzie, a Ty tylko wystawiasz fakturę każdego miesiąca. Przyznasz, że nie trzeba się przepracowywać?

Pomysłu nie da się łatwo podrobić, a w razie gdyby w mieście obok wyrosła konkurencja, to i tak sobie poradzisz. To biznes lokalny, więc niezależnie od tego co będzie się działo w innych miastach, Ty nadal możesz funkcjonować i odnotowywać przychody.

Taka działalność daje spore możliwości dalszego rozwoju. Możesz dokupić jeszcze więcej samochodów i działać w różnych miastach w kraju. Z czasem oferować usługi takie jak mobilna reklama samochodowa, czy nośniki reklamowe innego rodzaju. Niezależnie od wyboru efekt będzie taki sam – zaczniesz zarabiać więcej.
Zapewne teraz zastanawiasz się nad tym…
Czy będziesz potrafił prowadzić taki biznes?
Nie musisz być doświadczonym biznesmenem, aby sobie doskonale poradzić. Większość osób zakładając firmę nie ma bladego pojęcia od czego zacząć i na co zwracać uwagę.

Prawdopodobnie boisz się jak poradzisz sobie z pozyskiwaniem nowych klientów. Nie wiesz jak się promować i docierać do osób zainteresowanych, prawda?
Będę Twoim biznesowym aniołem stróżem i pomogę Ci się wdrożyć w cały proces prowadzenia takiej działalności. Pokażę jak zdobywać klientów oraz jak rozwijać firmę, aby przynosiła Ci większe i stabilne dochody.
Po sfinalizowaniu transakcji przekazania firmy nie zostajesz więc sam. Możesz się ze mną skontaktować, a ja wyczerpująco odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Przekażę Cię całe moje know how dotyczące różnych aspektów prowadzenia takiej działalności. Chcę pomóc Ci w osiąganiu kolejnych sukcesów. Wskażę Ci także materiały, z których możesz pozyskiwać wiedzę na temat biznesu i dowiedzieć się jak budować biznes na lata.

Dlaczego warto w to zainwestować nawet jeśli masz już firmę?
Zyskasz stabilne i trwałe źródło dochodu. Pozyskane pieniądze możesz wykorzystać na różne sposoby, np. na bardziej ryzykowne inwestycje lub zaspokojenie bieżących potrzeb życiowych
.
Na pewno nieraz chciałeś zaryzykować ze swoim biznesem? Zrobić coś nietypowego, dzięki czemu mógłbyś więcej zarabiać. Jednak bałeś się zrobić cokolwiek, bo to jedyne źródło, które utrzymuje Twoją rodzinę? Jeśli straciłbyś płynność finansową, to z pewnością odbiłoby się również na żonie i dzieciach.
Dzięki dodatkowej firmie gwarantującej stały dochód masz pewność, że gdyby coś poszło nie tak, to nie zostaniesz bez pieniędzy. To taka mini polisa, która ubezpieczy Cię na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.
Dodatkowa firma to także świetny sposób na zaspokajanie bieżących potrzeb bliskich. Co miesiąc Twoja żona prosi Cię o pieniądze na stałe wydatki?Nie możesz przez to czynić bardziej odważnych inwestycji w firmie, którą obecnie prowadzisz? Z pewnością kwota 3500 zł wystarczy na najważniejsze sprawy, takie jak jedzenie, rachunki, czynsz oraz drobne przyjemności. Ty zaś, będziesz mógł bez wyrzutów sumienia reinwestować zarobione w głównej działalności pieniądze.
Jako przedsiębiorca na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że nie można poprzestawać wyłącznie na jednym źródle dochodu. Warto jest rozwijać się i zagwarantować sobie dobre zabezpieczenie na gorsze dni.
Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć jak za kilka lat będzie wyglądał rynek, na którym obecnie działasz. Czy popyt na Twoje produkty lub usługi nie spadnie. Może zostaną one zastąpione przez zupełnie nowe wersje, które zrobi konkurencja?

Kim jestem, aby cokolwiek Ci obiecywać?
Nazywam się Bartłomiej Sosna i jestem przedsiębiorcą. Od kilku lat prowadzę własne działalności i moim marzeniem jest osiągnięcie wolności finansowej. Podobne marzenie ma wiele osób, jednak większość nie podejmuje żadnych działań, aby je zrealizować.
Kiedy zakładałem pierwszą firmę nie miałem żadnego doświadczenia i cholernie bałem się tego, czy na pewno wszystko wypali. Na początku szło dobrze, ale potem przez splot nieszczęśliwych okoliczności i moich błędów prawie wszystko straciłem.
Nie poddawałem się i ponownie spróbowałem swoich sił. Bogatszy o nowe doświadczenia rozpocząłem odbudowywanie biznesu. Od tamtej pory wiele się nauczyłem. Obecnie mam 3 firmy, które staram się stale rozwijać. Inwestuję w nowe przedsięwzięcia i realizuję swoje pasje.

Firma powstała z powodu bieżących potrzeb. Chciałem mieć możliwość szerszego reklamowania swoich usług. Z czasem jednak zauważyliśmy, że na rynku jest popyt na taką nietypową promocję. Dokupiliśmy kilka samochodów i rozpoczęliśmy oferowanie powierzchni reklamowej zainteresowanym klientom.

Sprzedaję ją dlatego, że stawiam kolejne kroki w drodze po moje marzenia i planuję rozwijać przedsięwzięcia związane z inna tematyką.

Jak szybko Ci się to zwróci?
Zakładając biznes od podstaw trzeba liczyć się z poniesieniem niemałych kosztów początkowych. Przy czym nie masz żadnej gwarancji, że wszystko pójdzie po Twojej myśli i odzyskasz kwotę, którą w to włożyłeś.
Jeśli już prowadzisz firmę to doskonale wiesz o czym mówię. Zdajesz sobie sprawę, że wymaga to często dużego wkładu finansowego. Tym bardziej powinieneś docenić możliwość, że tutaj ryzyko zostało wyeliminowane właściwie do zera.
Firma już działa i zarabia pieniądze. Nie ryzykujesz więc wydania pieniędzy na działalność, którą dopiero trzeba rozkręcić. Na dodatek otrzymujesz ode mnie wiedzę na temat tego jak prowadzić taki biznes i pozyskiwać klientów.
Pewnie jesteś ciekaw jak to wygląda na tle innych biznesów?
Przedsiębiorcy, którzy decydują się np. na założenie restauracji pod szyldem McDonalds również otrzymują wsparcie w pozyskiwaniu klientów oraz startują pod marką bardzo silnego gracza. Jest tylko jedno ale.

Kwota wejścia w ten interes jest potwornie wysoka. Obecnie, aby mieć własnego McDonalds trzeba wyłożyć około 1 500 000 zł(słownie: milion pięćset tysięcy złotych)! Dodatkowo wiążesz się z nimi wieloletnią umową + oddajesz im część zarobionych pieniędzy. Do tego dochodzą liczne opłaty miesięczne.
Pomyśl jak wiele lat musi upłynąć zanim taka ogromna inwestycja się zwróci. A co jeśli nie będziesz miał klientów w wybranej lokalizacji? Zostaniesz z ogromnym długiem i problemami, z którymi sam będziesz musiał sobie radzić.
McDonalds to tylko przykład, ale prawdą jest, że w zdecydowanej większości biznesów na zwrot czeka się całymi latami. Zaprawieni w biznesie powiedzą Ci, że dobra inwestycja zwróci się po 7-10 latach. To może przerażać, ale przecież Ty chcesz stabilnego biznesu, a nie jednorazowego zastrzyku gotówki.
Z drugiej strony warto jest zacząć od czegoś co jest już sprawdzone i działa. To pozwoliłoby Ci obyć się w biznesie i przygotować do realizowania znacznie większych projektów.

W przypadku mojej propozycji niczym nie ryzykujesz. Nie musisz się z nikim dzielić swoimi pieniędzmi i samodzielnie decydujesz w jakim kierunku rozwijać swoją działalność.

Stale możesz liczyć na moją pomoc. Pomogę Ci postawić te pierwsze i jakże ważne kroki w biznesie. Nawet jeśli masz już jakiekolwiek doświadczenie, to tego typu biznes może stanowić dodatkowe źródło dochodu, które rozbudujesz o nowe możliwości i tym samym zwiększysz zyski.

Ile to kosztuje?
Długo zastanawiałem się nad tym, jaka powinna być optymalna cena za taką działalność. Na przestrzeni ostatnich lat włożyłem wraz z moim zespołem ogrom pracy, aby generowała ona stabilne zyski.
Zdobywałem klientów, promowałem i dbałem o to, aby stawała się coraz bardziej popularna na rynku.

Teraz jest to sprawna maszynka do zarabiania pieniędzy, a przy odpowiednim zaangażowaniu zagwarantuje Ci solidny dochód na kolejne lata. To doskonały punkt zaczepienia dla działań w branży reklamowej, gdzie będziesz mógł oferować dodatkowe i jeszcze lepiej płatne usługi.

Firma przynosi zysk w kwocie 3500 złotych netto miesięcznie. Rocznie daje to około 42 000 zł dodatkowego dochodu. Po odliczeniu opłat zostaje 32 000 zł, które możesz reinwestować lub wykorzystać na własne cele.

Nie ma żadnych kosztów stałych typu czynsz, abonamenty itd. Nawet jeśli nie będziesz miał klientów na samym początku, to nie przytłoczą Cię wysokie opłaty. Spokojnie skupisz się na dalszym rozwijaniu swojej firmy i budowaniu wizerunku.
Jeśli masz doświadczenie w biznesie, to z pewnością zgodzisz się, że taka działalność jest sporo warta. W wielu branżach przedsiębiorca musi wyłożyć na początku mnóstwo pieniędzy, a i tak nie ma pewności, że to zadziała. Tymczasem tutaj wszystko funkcjonuje i przynosi zyski.

Całość wyceniłem na kwotę 75 000 złotych. Jest to jedynie ułamek mojego wkładu, który zainwestowałem na przestrzeni ostatnich lat. Gdybyś chciał budować podobną działalność od podstaw, to najprawdopodobniej taką kwotę musiałbyś zapłacić tylko za same samochody.

Oznacza to dla Ciebie, że na zwrot zainwestowanej kwoty nie będziesz musiał czekać kilkunastu lat. W zależności od Twojego zaangażowania ten okres może skrócić się nawet do 2 lat!

Ja jednak nie oferuję Tobie jedynie samochodów. Daję Ci też kontakty i pełne know how na temat prowadzenia tego typu biznesu. Udzielę praktycznych porad, które pomogą Ci skutecznie rozwijać firmę i generować większe dochody.
Nawet nie wiesz jak wiele bym dał, żeby ktoś parę lat temu zaproponował mi kupno gotowego biznesu za tak niską kwotę oraz swojego doświadczenia. Aby powiedział mi czego unikać, jakich błędów nie popełniać i gdzie szukać klientów. Ty otrzymujesz to wszystko na tacy, niczym klient luksusowej restauracji.

Co dokładnie otrzymasz?
Podsumujmy, co dokładnie otrzymasz decydując się na moją ofertę:
• Stabilną i przynoszącą zyski firmę– nie budujesz niczego od zera. Kupujesz sprawdzony przepis na biznes, który zapewni Ci dochody od pierwszego tygodnia. Jest to pierwsza tego typu działalność w kraju. Nawet jeśli pojawi się konkurencja, to pamiętaj, że zawsze będzie wygrywał „ten pierwszy”.
• Nowoczesną i w pełni funkcjonalną stronę www firmy – możesz dzięki temu zaoszczędzić nawet do 2000 zł. Strona działa cały czas i pozwala klientowi na zapoznanie się z ofertą oraz zachęcenie go do skorzystania z Twoich usług.
• 6 unikatowych żuków strażackich – to właśnie one przyciągają wzrok i sprawiają, że ten biznes jest taki wyjątkowy.
• Wiedza biznesowa i pełne know how – jeden z najcenniejszych elementów całego pakietu, który pomoże Ci obrać właściwy kierunek w biznesie. Pomogę Ci wdrożyć się w procesy biznesowe i nabrać obycia w prowadzeniu firmy.
• Bezpieczeństwo – jeśli prowadzisz już jakiś biznes, to dodatkowa firma może być świetnym zabezpieczeniem bardziej ryzykownych inwestycji w głównej działalności. W razie niepowodzenia nie stracisz płynności finansowej, a kwota 3500 zł wystarczy na bieżące potrzeby Tobie i Twoim bliskim.
• Możliwość rozbudowy firmy – tego typu działalność daje bardzo szerokie pole do popisu. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś eksperymentował i dodawał nowe usługi. Pozwoli Ci to zwiększyć zyski i sprawdzić co najlepiej działa w danym mieście.

Dlaczego to zadziała także u Ciebie?
Pamiętaj, że niczym nie ryzykujesz. Nie kupujesz kota w worku, ale sprawnie działającą firmę.

Przed zakupem przedstawię Ci faktury od klientów oraz umowy, które potwierdzą moje słowa o zyskach i potencjale, który ma ta działalność.
Możesz obejrzeć wszystkie samochody i przekonać się na własne oczy, że są naprawdę wyjątkowe. To pozwoli Ci jeszcze lepiej zrozumieć, dlaczego ludzie chcą płacić za tego typu reklamę.

Sprawdzimy, czy w Twoim mieście jest zainteresowanie takimi usługami. To gwarancja, że od razu będziesz mógł ruszyć z biznesem i notować pierwsze dochody.

Stale jestem do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to chętnie Ci pomogę. Po sfinalizowaniu transakcji nie zostaniesz z tym wszystkim sam.

Reszta zależy już tylko od Twojego zaangażowania. Jeśli poważnie podejdziesz do realizacji swoich celów biznesowych, to szybko rozwiniesz działalność i zaczniesz zarabiać znacznie większe kwoty, niż obecnie firma generuje.
Decyzja należy do Ciebie!

Nie ważne czy prowadzisz już firmę i potrzebujesz dodatkowego źródła dochodu, czy dopiero startujesz w biznesie. Chciałbym, żebyś odpowiedział sobie na kilka ważnych pytań.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak będzie wyglądało Twoje życie np. za 5 lat? Co będziesz wtedy robił? Czym się zajmujesz?
Widzisz siebie jako spełniającego swoje plany człowieka, który rozwija siebie i swój biznes? A może frustrata, który codziennie rano przed wyjściem do pracy przeklina swojego szefa? I zrzuca winę na cały świat, że musi robić to, czego szczerze nienawidzi?

Wyobraź sobie, że budujesz kolejną firmę, reinwestujesz pieniądze i stopniowo stajesz się wolnym finansowo człowiekiem. Możesz pozwolić sobie na jeszcze szybszy rozwój swoich biznesów, a tym samym zwiększanie dochodów. Pracujesz mniej, ale na Twoim koncie pojawiają się coraz większe sumy pieniędzy. To wszystko jest w Twoim zasięgu, trzeba tylko wyciągnąć po to rękę.
Czy firma od razu zmieni Twoje życie? Oczywiście, że nie. Będzie za to świetnym punktem startowym. Dzięki temu zaczniesz zwiększać swoje dochody, z czasem zatrudnisz pracowników i zyskasz jeszcze więcej czasu dla siebie i bliskich.
Skontaktuj się ze mną już teraz i zacznij spełniać swoje marzenia o własnym imperium finansowym!

Oczywiście możesz zostawić wszystko takie, jak było do tej pory. Jeśli zadowalasz się przeciętnością, to Twój wybór i masz do niego pełne prawo. Pamiętaj proszę, żeby potem nie narzekać na swoją sytuację. To Ty budujesz swoją przyszłość, nikt nie zrobi tego za Ciebie.

Dane kontaktowe:
 • Miejscowość:
 • Pszczyna
 • Województwo:
 • śląskie
 • Status:
 • Konto zwykłe
 • W BiznesOferty.pl:
 • ponad 4 lata
Aby uzyskać dostęp do pełnych danych kontaktowych zarejestruj się lub zaloguj w BiznesOferty.pl.
Inne oferty dopasowane tematycznie:
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz samodzielnie zarządzać cookies i dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz na stronie cookies.