BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.
Sprzedam działający i dochodowy biznes - pizzerię zlokalizowaną w wyjątkowym miejscu, na toruńskiej Starówce. To gotowy biznes na sprzedaż, który pozwala zacząć zarabiać od pierwszego dnia - bez potrzeby dodatkowych inwestycji i z pełnym zapleczem operacyjnym.
- ️ Stała baza lojalnych klientów
- ️ Współpraca z platformami: Pyszne.pl, Glovo, Uber Eats, Wolt (na bardzo korzystnych warunkach)
- ️ Własna strona internetowa oraz aplikacja mobilna
- ️ Gotowe receptury, menu, promocje i sprawdzone kampanie marketingowe
- ️ Sprawny i przeszkolony personel gotowy do dalszej pracy
Pizzeria idealnie sprawdzi się jako inwestycja dla pary lub dwójki wspólników szukających rentownego biznesu gastronomicznego z ugruntowaną pozycją na rynku.
Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły - chętnie odpowiem na pytania i zaproszę na spotkanie w lokalu!
Nieruchomości i urządzenia
Lokal ma powierzchnię 83 m² i znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy w sercu Torunia. Do lokalu przynależy ogródek letni z miejscem na około 8 stolików, co zwiększa liczbę gości w sezonie.
- ️ Pełne wyposażenie gastronomiczne
- ️ Własna chłodnia
- ️ Nowoczesny piec taśmowy zasilany gazem - bezobsługowy, wydajny i energooszczędny (miesięczne koszty gazu na poziomie 1400- 1800 zł)
- ️ System sprzedażowy GoPOS - szybki, intuicyjny i nowoczesny
- ️ Samochody do dostaw - gotowe do działania
Umowa zawiera gwarancję stabilnych cen energii do 2028 roku, co przekłada się na przewidywalność i bezpieczeństwo finansowe.
Wsparcie posprzedażowe
Nowy właściciel otrzyma kompleksowe wsparcie w zakresie wdrożenia i przejęcia operacji:
Przekazanie know-how i standardów operacyjnych
Wprowadzenie w systemy sprzedażowe i logistyczne
Udostępnienie przepisów, menu oraz kampanii marketingowych
Możliwość dalszej współpracy doradczej w pierwszym okresie po zakupie