BiznesOferty.pl - Franczyza - Pozostałe

Oferta franczyzy SpeedPak.net w dziale Pozostałe w Polsce. Pomysł na biznes z dużą szansą powodzenia. Buduj swój biznes z SpeedPak.net.

Współpraca:
11763
Poszukiwane:
2865
Giełda Hurtowa:
14373
Sprzedam biz.:
2637
Nieruchomości:
3176
Inwestycje:
2345
Data: 26.04.2024
Razem ofert: 37159
Jesteś w: Biznes Oferty.pl / SpeedPak.net
Wyszukaj ofertę:

Franczyza

SpeedPak.net

Opis oferty:

Firma Speedpak wychodząc naprzeciw wciąż rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi kurierskie i poligraficzne pragnie zaprosić do otwarcia własnego punktu paczek (punktu partnerskiego) na terenie całej Polski.

Wymagania od franczyzobiorcy:

Obowiązki:

• Odbiór i klasyfikacja przesyłek od klienta,
• Wprowadzanie przesyłek do systemu ,
• Terminowe rozliczanie przesyłek za pobraniem,
• Pozyskiwanie nowych klientów,
- Przyjmowanie zamówień

Inne oczekiwania od franczyzobiorcy:

Do współpracy zapraszamy firmy (osoby) posiadające:

• Silną motywację i zaangażowanie do rozwijania biznesu na powierzonym terenie
• Doświadczenie w branży kurierskiej (mile widziane)
• Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)
• Lokal ok 20m2

Od kandydatów wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej

Korzyści dla franczyzobiorcy:

Oferujemy:

• Wyłączność na określonym terenie
• Brak narzuconych marży
• Wsparcie opiekuna przez cały czas trwania współpracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń z podaniem nazwy miasta w tytule i zdjęciem lokalu na adres mailowy.

Istotne informacje:
  • Punkty własne:
  • 2
  • Punkty franczyzowe:
  • 8
  • Min. kwota inwest.:
  • 5000
  • Opłata wstępna:
  • 1250
  • Opłaty bieżące:
  • 100
Dane kontaktowe:
  • Osoba kontaktowa:
  • Bartek
  • Nazwa firmy:
  • SpeedPak.net
  • Ulica:
  • Grabiszyńska 279
  • Kod pocztowy:
  • 53-234
  • Telefon:
  • 505429432
  • Miejscowość:
  • Wrocław
  • Województwo:
  • dolnośląskie