Współpraca:
10657
Nieruchomości:
2871
Inwestycje:
2187
Data: 14.05.2026
Razem ofert: 33139
Jesteś w:
  1. Biznes Oferty.pl
  2. / Nieruchomości komercyjne
  3. / Grunty i działki
  4. / 2,4 ha potencjału przemysłowego, Ostrowiec Świetokrzyski
Wyszukaj ofertę:

Treść oferty

Poleć ofertę:

2,4 ha potencjału przemysłowego, Ostrowiec Świetokrzyski

  • Id oferty: 257214
  • Info
    • Dodana: 06.05.2026
    • Ważna do: 05.06.2026
    • Dodana: 06.05.2026
    • Ważna do: 05.06.2026
  • Odwiedzin: 13
2,4 ha potencjału przemysłowego, Ostrowiec Świetokrzyski - zdjęcie 1
2,4 ha potencjału przemysłowego, Ostrowiec Świetokrzyski - zdjęcie 2
2,4 ha potencjału przemysłowego, Ostrowiec Świetokrzyski - zdjęcie 3
2,4 ha potencjału przemysłowego, Ostrowiec Świetokrzyski - zdjęcie 4
  • Cena:
  • 2 454 205 PLN
  • Cena za m²:
  • 101.61 PLN
  • Rodzaj transakcji:
  • Sprzedam
  • Powierzchnia całkowita:
  • 24 153 m²

Szukasz miejsca na rozwój biznesu, które nie ogranicza Twoich planów? Mam dla Ciebie wyjątkową nieruchomość w Ostrowcu Świętokrzyskim.

KLUCZOWE PARAMETRY:
- Działka: 24 153 m² (ponad 2,4 hektara!) - ogromny teren pod rozbudowę.
- Biurowiec: budynek o pow. 816 m²
- Lokalizacja: Serce strefy przemysłowej (obręb 28).

DLACZEGO TA OFERTA?
1. BRAK OGRANICZEŃ: Według Studium nieruchomość leży w strefie baz, składów i hurtowni o zwiększonej uciążliwości. To idealne miejsce na produkcję, recykling czy ciężki transport - tutaj Twój biznes nie będzie nikomu przeszkadzał!
2. GOTOWA INFRASTRUKTURA: Solidny budynek biurowy (konstrukcja stalowa, ocieplenie 20 cm, pełne media, wentylacja mechaniczna). Do odświeżenia
3. LOGISTYKA: Bezpośredni dojazd asfaltowy, place manewrowe utwardzone kostką, regularny kształt działki ułatwiający planowanie kolejnych hal.

MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA:
- Centrum logistyczne / Hub przeładunkowy
- Baza transportowa dla floty TIR
- Zakład produkcyjny z uciążliwą technologią
- Park magazynowy (możliwość budowy hal o dużej powierzchni)

LOKALIZACJA:
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Przemysłowa - otoczenie firm produkcyjnych i usługowych gwarantuje przemysłowy charakter okolicy i brak konfliktów z zabudową mieszkaniową.

CENA OKAZYJNA: 2 454 205 PLN (Zgodna z operatem szacunkowym z 2025 r.)
Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja. Tak duże działki z „elastycznym” przeznaczeniem to rzadkość na rynku!

Zainteresowany? Napisz wiadomość prywatną lub zadzwoń zanim zrobi to ktoś inny!