Współpraca:
10660
Nieruchomości:
2872
Inwestycje:
2186
Data: 14.05.2026
Razem ofert: 33142
Jesteś w:
  1. Biznes Oferty.pl
  2. / Nieruchomości komercyjne
  3. / Grunty i działki
  4. / Działka Darłówko Wschodnie 1,51ha
Wyszukaj ofertę:

Treść oferty

Poleć ofertę:

Działka Darłówko Wschodnie 1,51ha

  • Id oferty: 257400
  • Info
    • Dodana: 13.05.2026
    • Ważna do: 12.06.2026
    • Dodana: 13.05.2026
    • Ważna do: 12.06.2026
  • Odwiedzin: 31
Działka Darłówko Wschodnie 1,51ha - zdjęcie 1
Działka Darłówko Wschodnie 1,51ha - zdjęcie 2
  • Cena:
  • 4 530 000 PLN
  • Cena za m²:
  • 300 PLN
  • Rodzaj transakcji:
  • Sprzedam
  • Powierzchnia całkowita:
  • 15 100 m²

Działka w Darłówku wschodnim o powierzchni 1,51ha.
Działki są działkami budowlanymi, które są objęte planem zagospodarowania przestrzennego.
Wysokość zabudowy do 12 m, dachy dwuspadowe.

• W BiznesOferty.pl:
  • ponad 6 miesięcy

Inne oferty dopasowane tematycznie:

Więcej ofert firmy:

Więcej informacji znajdziesz na stronie cookies.