BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.
Witam,
Poszukuję pasywnego inwestora/ów, pod gotową bazę hotelową na wyspie Kos. Możliwy jest zakup całej nieruchomości pod renowację lub budowa na innych działkach hotelu od zera.
Ze swojej strony oferuję dostęp do podwykonawców, dostawców, zaopatrzenia, pracowników, architekta, prawnika, oraz wszystkich innych formalności oraz osób, które sprawnie mogą taki hotel wybudować oraz prowadzić w przyszłym sezonie letnim.
Wszystkie rozmowy dotyczące projektu renowacji lub budowy nowego obiektu będą przeprowadzane na wyspie Kos.