BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.
Sprzedam kompletną linię do produkcji błonnika celulozowego, spełnia normy ISO.
Herbold SMF 500/1000-16-6
Granulator SMF do drobnego mielenia
Granulatory SMF do drobnego rozdrabniania to wysokoobrotowe granulatory nożowe przeznaczone do drobnego mielenia granulatów i odpadów z tworzyw sztucznych oraz innych materiałów miękkich i średniotwardych . Ostateczna wielkość cząstek mieści się w zakresie 0- 1000 mm i 0- 200 mm, w zależności od typu i konfiguracji urządzenia.
Młynki drobne SMF stosuje się przede wszystkim w systemach do drobnego mielenia materiałów miękkich, włóknistych, cienkościennych i/lub elastycznych, takich jak wióry powstałe w wyniku wiercenia i frezowania tworzyw sztucznych lub tworzyw sztucznych w formie arkuszy, np. PE lub celulozy.
Producent: Schneidmühle SMF
Herbold Meckesheim GmbH
Industriestraße 33
74909 Meckesheim
Sito SWECO
Zbiornik z wagopakowaczką DOMASZ