Współpraca:
10661
Nieruchomości:
2871
Inwestycje:
2187
Data: 14.05.2026
Razem ofert: 33143
Jesteś w:
  1. Biznes Oferty.pl
  2. / Nieruchomości komercyjne
  3. / Powierzchnie usługowe
  4. / Lokal usługowo-handlowy 570 m² | Centrum | Duży parking | Jędrzejów
Wyszukaj ofertę:

Treść oferty

Poleć ofertę:

Lokal usługowo-handlowy 570 m² | Centrum | Duży parking | Jędrzejów

  • Id oferty: 257136
  • Info
    • Dodana: 04.05.2026
    • Ważna do: 03.06.2026
    • Dodana: 04.05.2026
    • Ważna do: 03.06.2026
  • Odwiedzin: 95
Lokal usługowo-handlowy 570 m² | Centrum | Duży parking | Jędrzejów - zdjęcie 1
  • Cena:
  • 3 936 000 PLN
  • Cena za m²:
  • 6905.26 PLN
  • Powierzchnia całkowita:
  • 570 m²
  • Powierzchnia działki:
  • 2338 m²
  • Liczba pomieszczeń:
  • 8

Przedstawiona wizualizacja ma charakter poglądowy i nie przedstawia rzeczywistego stanu lokalu .
Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo- handlowy o powierzchni 570,44 m², położony w doskonałej lokalizacji w Jędrzejowie, przy jednej z głównych ulic, najbardziej ruchliwych ulic miasta.
Lokalizacja - duży ruch i świetna widoczność

Nieruchomość znajduje się w miejscu o wysokim natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, co zapewnia stały napływ klientów. Lokal jest doskonale widoczny z ulicy, co czyni go idealnym miejscem na działalność handlową lub usługową.

Ogromnym atutem nieruchomości jest bardzo dobra dostępność parkingów:
- miejsca parkingowe bezpośrednio na terenie działki
- dodatkowe ogólnodostępne parkingi przed oraz obok budynku
- wygodny wjazd i łatwość parkowania dla klientów

Parametry nieruchomości
- Powierzchnia lokalu: 570,44 m²
- Powierzchnia działki: 2338 m² (działka nr 364/1)
- Przeznaczenie: handlowe / usługowe / magazynowe

Charakterystyka lokalu
- Duża, otwarta sala sprzedażowa
- Lokal przez wiele lat funkcjonował jako sklep spożywczy wielkopowierzchniowy
- Duże, przeszklone witryny ekspozycyjne
- Wejście z rampą dla osób niepełnosprawnych
- Drzwi wyposażone w roletę antywłamaniową
- Przygotowane miejsce na reklamę / logo firmy na dachu

Zaplecze i funkcjonalność
- Rampa dostawcza z tyłu budynku