BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.
Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup 9 490 udziałów w Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością o nominalnej wartości 474 500,00 zł.
Spółka nie prowadzi działalności gospodarczej od 2019 r. i nie posiada żadnego majątku.
W związku z art. 182(1) Kodeksu spółek handlowych oferta nabycia udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością nie może być składana nieoznaczonemu adresatowi, a nadto nabycie udziałów nie może być promowane przez kierowanie reklamy lub innej formy promocji do nieoznaczonego adresata. W związku z powyższym osoby zainteresowane zapraszam to kontaktu w celu przedstawienia spersonalizowanej oferty zawierającej konieczne szczegóły. Zapytanie należy kierować na adres e-mail. Ofertę należy złożyć do 09.09.2025 r. (włącznie).
Warunki sprzedaży udziałów:
a) Nie ustala się ceny minimalnej.
b) Nie dopuszcza się składania ofert częściowych.
c) W przypadku otrzymania co najmniej dwóch takich samych ofert z najwyższą ceną, syndyk przeprowadzi aukcję (w formie elektronicznej), przy zastrzeżeniu że cena wywołania będzie odpowiadała najwyższej cenie ofertowej wynikającej z wyłonionych ofert.
d) Koszty zawarcia umowy ponosi w całości oferent.