BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.
Witam serdecznie,
Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych produktów prozdrowotnych przeciw covidowych i kosmetycznych.
Z pasją i zaangażowaniem od ostatnich dwóch lat koncentrujemy się na badaniu i wdrażaniu nowych, przełomowych substancji, które wkrótce zrewolucjonizują rynek. To substancje, które do tej pory były głównie w domenie dużych koncernów farmaceutycznych. My jednak, dzięki ścisłej współpracy ze środowiskiem naukowym i wybitnymi wynalazcami, mamy okazję wyznaczać nowe standardy.
Nasza flagowa substancja, ksantohumol, to niezwykły flawonoid pozyskiwany z żeńskich kwiatostanów wybranych odmian chmielu. Ksantohumol to jeden z najsilniejszych zbadanych antyoksydantów na świecie, o potencjale czterokrotnie wyższym od witaminy C i wielokrotnie silniejszym od resweratrolu. Efekty jego działania są zauważalne niemalże natychmiast, działa wybitnie skutecznie przeciw wirusowo, niemalże natychmiast wygasza stany zapalne, które są najczęstszym podłożem i przyczyną wielu schorzeń cywilizacyjnych, to tylko dwa z ośmiu przebadanych zastosowań, w których ksantohumol przynosi bardzo szybkie rezultaty - często już po kilku pierwszych dawkach.
W ciągu ostatnich 2-óch lat zebraliśmy spore doświadczenie w opracowaniu i sprzedaży w mikroskali pierwszych produktów - rozpoczęliśmy od produktów pod własnymi markami: Medixanthol i Xanthol, te znaki towarowe mamy już zastrzeżone w Unii Europejskiej, co dodatkowo zabezpiecza naszą pozycję na rynku. Planujemy produkcję white label dla producentów innych marek, oraz w przyszłości na cele przemysłowe.
Stajemy przed szansą wprowadzenia na rynek unikatowych suplementów diety, wyrobów medycznych oraz dermokosmetyków, które zyskują na coraz większym uznaniu. Aby w pełni wykorzystać wypracowany potencjał, potrzebujemy wsparcia kapitałowego.
Szukamy Partnerów gotowych zainwestować od 150 tys. do 1,5 mln PLN. Szczególnie mile widziani są Inwestorzy z doświadczeniem menadżerskim, zorientowani w zarządzaniu dynamicznie rozwijającymi się start-upami, oraz z praktyką w budowaniu działów sprzedaży i sieci dystrybucji.
To jest więcej niż zaproszenie do biznesu. To jest zaproszenie do współtworzenia przyszłości.
Zapraszam do kontaktu,