BiznesOferty.pl - Franczyza - Internet

Oferta franczyzy Your Image S.A. w dziale Internet w Polsce. Pomysł na biznes z dużą szansą powodzenia. Buduj swój biznes z Your Image S.A..

Współpraca:
11798
Poszukiwane:
2888
Giełda Hurtowa:
14421
Sprzedam biz.:
2645
Nieruchomości:
3163
Inwestycje:
2350
Data: 19.04.2024
Razem ofert: 37265
Jesteś w: Biznes Oferty.pl / Your Image S.A.
Wyszukaj ofertę:

Franczyza

Your Image S.A.

Opis oferty:

Rozpoczęliśmy wdrażanie innowacyjnego Systemu Franczyzowego w branży PR. Dążymy do stworzenia sieci oddziałów, które będą zawsze blisko naszych klientów, zapewniając im profesjonalną i kompleksową obsługę PR. Naszym celem jest stworzenie 16 oddziałów Master Franczyzowych oraz 100 jednostek franczyzowych w całej Polsce. Pracujemy nad rozwojem naszego systemu franczyzowego na rynkach zagranicznych. Przyłącz się się naszego zespołu i otwórz oddział Your Image S.A. w Twoim mieście

Wymagania od franczyzobiorcy:

- Wykupienie licencji Franczyzy - 15 000 zł netto

- Posiadanie lub gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej

- Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe

Inne oczekiwania od franczyzobiorcy:

obowiązki:
- Zarządzanie oddziałem Your Image S.A. na podległym terenie

- Aktywna sprzedaż nowoczesnych narzędzi i usług e-PR oraz PR

- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych

- Uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach organizowanych przez centralę Your Image

- Dbanie o pozytywny wizerunek marki Your Image.

Korzyści dla franczyzobiorcy:

oferujemy:
- Know-how

- Zaplecze marketingowe

- System szkoleń zgodnych z potrzebami

- Sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem i mobilnym Internetem

- Numer telefonu komórkowego z bezpłatnymi rozmowami wewnątrz firmy

- System teleinformatyczny

- Dostarczanie gadżetów reklamowych i katalogów

Istotne informacje:
  • Punkty własne:
  • 2
  • Punkty franczyzowe:
  • 2
  • Min. kwota inwest.:
  • 15 000 zł. netto
  • Opłata wstępna:
Dane kontaktowe:
  • Osoba kontaktowa:
  • Łukasz Krupa
  • Nazwa firmy:
  • Your Image S.A.
  • Ulica:
  • Dąbka 69/4/5
  • Telefon:
  • 511 911 677
  • Miejscowość:
  • Gdynia
  • Województwo:
  • pomorskie