Współpraca:
10645
Poszukiwane:
2376
Giełda Hurtowa:
12751
Sprzedam biz.:
2294
Nieruchomości:
2865
Inwestycje:
2190
Data: 21.05.2026
Razem ofert: 33121
Jesteś w:
  1. Biznes Oferty.pl
  2. / Nieruchomości komercyjne
  3. / Grunty i działki
  4. / Działka inwestycyjna - Włocławek, ul. Polna 88
Wyszukaj ofertę:

Treść oferty

Poleć ofertę:

Działka inwestycyjna - Włocławek, ul. Polna 88

  • Id oferty: 257532
  • Info
    • Dodana: 19.05.2026
    • Ważna do: 18.06.2026
    • Dodana: 19.05.2026
    • Ważna do: 18.06.2026
  • Odwiedzin: 22
Działka inwestycyjna - Włocławek, ul. Polna 88 - zdjęcie 1
  • Cena:
  • 1 900 000 PLN
  • Cena za m²:
  • 556.86 PLN
  • Powierzchnia całkowita:
  • 3412 m²

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Włocławek, ul. Polna

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna o powierzchni 3412 m², położona przy ul. Polnej  we Włocławku. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza realizację zabudowy wielorodzinnej z garażami podziemnymi oraz usługami nieuciążliwymi na parterze.

Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla deweloperów poszukujących gruntu pod nowoczesny projekt mieszkaniowy w dynamicznie rozwijającej się części miasta.

Najważniejsze parametry działki
Powierzchnia: 3412 m²

Maksymalna powierzchnia zabudowy: do 80% powierzchni działki

Dopuszczalna wysokość zabudowy: do 17 m

Przeznaczenie podstawowe: zabudowa wielorodzinna

Możliwość realizacji: garaży podziemnych

Dopuszczone funkcje: usługi nieuciążliwe (handel, biura, usługi lokalne)

Istniejąca zabudowa
Na terenie nieruchomości znajduje się budynek wielorodzinny z około 1900 roku, w którym wydzielono 4 lokale mieszkalne. Obecnie na działce zlokalizowane są garaże.

Potencjał inwestycyjny
Duża powierzchnia działki, wysoki dopuszczalny wskaźnik zabudowy oraz możliwość realizacji budynku o wysokości do 17 m pozwalają na stworzenie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego z częścią usługową oraz parkingiem podziemnym.

Regularny kształt działki sprzyja efektywnemu zaprojektowaniu zabudowy i optymalnemu wykorzystaniu powierzchni inwestycyjnej, co zwiększa rentowność przedsięwzięcia.

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Włocławka. W bezpośrednim sąsiedztwie powstało nowe osiedle mieszkaniowe przy ul. Celulozowej, co potwierdza rosnący potencjał tej lokalizacji dla inwestycji deweloperskich.