Współpraca:
10645
Poszukiwane:
2376
Giełda Hurtowa:
12751
Sprzedam biz.:
2294
Nieruchomości:
2865
Inwestycje:
2190
Data: 21.05.2026
Razem ofert: 33121
Jesteś w:
  1. Biznes Oferty.pl
  2. / Nieruchomości komercyjne
  3. / Nieruchomości turystyczne
  4. / Nieruchomość na sprzedaż w górach, w wsi w Istebna pod pensjonat
Wyszukaj ofertę:

Treść oferty

Poleć ofertę:

Nieruchomość na sprzedaż w górach, w wsi w Istebna pod pensjonat

  • Id oferty: 257521
  • Info
    • Dodana: 19.05.2026
    • Ważna do: 18.06.2026
    • Dodana: 19.05.2026
    • Ważna do: 18.06.2026
  • Odwiedzin: 21
Nieruchomość na sprzedaż w górach, w wsi w Istebna pod pensjonat - zdjęcie 1
Nieruchomość na sprzedaż w górach, w wsi w Istebna pod pensjonat - zdjęcie 2
  • Cena:
  • 840 000 PLN
  • Cena za m²:
  • 3230.77 PLN
  • Powierzchnia całkowita:
  • 260 m²
  • Powierzchnia działki:
  • 1237 m²
  • Liczba pomieszczeń:
  • 10

Dom 260 m² na działce 1237 m² w atrakcyjnej lokalizacji w Istebnej, idealny pod pensjonat, pokoje na wynajem lub apartamenty turystyczne. Funkcjonalny układ umożliwia wydzielenie niezależnych części noclegowych. Nieruchomość położona blisko kompleksów narciarskich Złoty Groń i Zagroń oraz tras turystycznych, co zapewnia duży potencjał całorocznego wynajmu. Dodatkowym atutem jest duża działka z możliwością budowy domków pod wynajem. Dojazd utwardzony, widokowa i spokojna okolica, świetna ekspozycja oraz szybki dostęp do głównej drogi.

• W BiznesOferty.pl:
  • ponad 4 lata

Inne oferty dopasowane tematycznie:

Więcej ofert firmy:

Więcej informacji znajdziesz na stronie cookies.