BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.
Sprzedamy srute slonecznikowa o nastepujacych parametrach . - surowe bialko / nie mniej niz 35 % - ...
Witam serdecznie, posiadamy w ciągłej sprzedaży śrutę słonecznikową. Jest możliwość podpisania kontraktu na dostawy partiami ...
Sprzedam śrutę sojową Hi Pro, białko min 46% wilgotność max 12,5% zaolejenie mi 1,5% włókno max 4% zapewniamy transport do ...
Śruta słonecznikowa granulowana - doskonała pasza i komponent paszowy . Dostępna zarówno luzem jak i ...
Mamy w sprzedaży duże ilości śruty słonecznikowej granulowanej o parametrach włókno surowe 20,20 %, białko ...
Witam, drogi przyszły partnerze, oferuję Najlepsza pasza dla kur niosek, a także brojlerów, dla cieląt, krów mlecznych, ...
Sprzedam śrutę słonecznikową sypką pochodzenia Argentyna lub USA. Minimalna ilość zamówienia to 12 500 ton. ...
Dzień dobry mam na sprzedaż śrutę słonecznikową sypka. Parametry towaru : Białko w suchej masie 10-12% Włókno ...
Witam Mamy w ofercie śrutę ze słonecznika pochodzenia ukraińskiego w formie sypkiej. Podstawowe parametry : Śruta ...
Dzień dobry mam na sprzedaż śrutę rzepakową sypką. Towar jest już dostępny na miejscu w ...
Zboża, rośliny strączkowe i oleiste to jedne z najszerzej uprawianych roślin na naszej planecie. Służą one bardzo wielu procesom, od zwykłej konsumpcji po produkcję paliw. Jedną z najpopularniejszych form, pod jaką sprzedaje się tego typu rośliny, jest śruta, a więc ziarna jednorazowo zmielone w tzw. śrutowniku, na stosunkowo gruby proch. W takiej formie śrutę podaje się zwierzętom jako paszę lub wykorzystuje w piwowarstwie. Można ją produkować z kukurydzy, słonecznika, rzepaku i innych roślin. Jeśli chcesz kupić śrutę rzepakową poekstrakcyjną, przejrzyj nasze oferty. Jeśli sam masz na sprzedaż śrutę sojową Hi-Pro, koniecznie zamieść u nas ogłoszenie.
Ziarna zbóż i roślin oleistych stanowią świetną paszę dla bydła, trzody chlewnej, a nawet drobiu. Jednak całe ziarna posiadają grubą łuskę, którą zwierzę musiałoby najpierw rozetrzeć zębami. Karmiąc więc zwierzęta całymi ziarnami, ryzykujemy, że nie zostaną one w pełni strawione, a efektywność stosowanej paszy nie będzie pełna. Dlatego w paszach powszechnie stosuje się śrutę, która jako produkt wstępnie rozdrobniony jest chętnie jedzona przez zwierzęta i łatwo przez nie trawiona. Do karmienia zwierząt stosuje się śrutę kukurydzianą, słonecznikową i rzepakową. Ta ostatnia może być bardzo efektownym źródłem pokarmu jako śruta poekstrakcyjna. Rzepak wykorzystuje się bowiem do produkcji paliw, a odpadem po procesie ekstrakcji jest właśnie śruta. Może być ona wykorzystywana do karmienia tak bydła, jak i drobiu i stanowi bardzo tani efektowny składnik paszy. Na BiznesOferty.pl znajdziesz wiele ogłoszeń dotyczących handlu śrutą. Jeśli chcesz kupić śrutę importowaną z zagranicy, poszukaj poświęconego jej ogłoszenia na stronie. Jeśli chcesz sprzedać śrutę poekstrakcyjną na eksport, zamieść swoje ogłoszenie już dziś.
Prócz zbóż i roślin oleistych do karmienia zwierząt wykorzystuje się też rośliny strączkowe. Najpopularniejszą jest soja, którą powszechnie sprowadza się z Ameryki Łacińskiej. Stanowi ona bardzo cenne źródło białka i pozwala dużo szybciej przybierać zwierzętom na wadze niż w przypadku samych zbóż. Coraz częściej mówi się jednak o większym wykorzystaniu w rolnictwie śruty rodzimych gatunków roślin, jak groch, bobik czy łubin. Nie są one tak efektywne jak soja, ale za to dużo tańsze i popyt na nie można zaspokoić rodzimą produkcją. Jeśli szukasz śruty roślin strączkowych, dobrze trafiłeś. Nasza strona jest w sam raz dla Ciebie. Jeśli chcesz kupić śrutę grochową, koniecznie przejrzyj nasze najnowsze oferty. Jeśli jako dystrybutor na Polskę masz na sprzedaż śrutę sojową z Argentyny, zamieść u nas swoje ogłoszenie.
Prócz rolnictwa, śruta ma również zastosowanie w produkcji piwa i whisky. Tu jednak nie poddajemy śrutowaniu surowych ziaren, ale słód, czyli ziarna częściowo wykiełkowane. Najczęściej są to ziarna jęczmienia, ale wykorzystuje się również pszenicę. Śruty takie potrafią różnić się stopniem zmielenia, co wpływa na przebieg produkcji brzeczki, a co za tym idzie i produktu końcowego. Zastosowanie odpowiedniej śruty stanowi więc często tajemnicę przemysłową producentów alkoholu. Jęczmienna lub pszeniczna śruta bywa też czasem serwowana do piwa jako zakąska zamiast popularnych orzeszków. Na naszej stronie znajdziesz ogłoszenia dotyczące śruty wykorzystywanej w piwowarstwie. Jeśli zamierzasz kupić śrutę jęczmienną bez GMO, sprawdź dostępną bazę ogłoszeń. Jeśli chcesz sprzedać śrutę pszeniczną zamieść swoją ofertę już dziś.