Współpraca:
10645
Poszukiwane:
2376
Giełda Hurtowa:
12751
Sprzedam biz.:
2294
Nieruchomości:
2865
Inwestycje:
2190
Data: 21.05.2026
Razem ofert: 33121
Jesteś w:
  1. Biznes Oferty.pl
  2. / Nieruchomości komercyjne
  3. / Grunty i działki
  4. / Działka inwestycyjna z murowanym pawilonem, Rybnik, Chwałowice
Wyszukaj ofertę:

Treść oferty

Poleć ofertę:

Działka inwestycyjna z murowanym pawilonem, Rybnik, Chwałowice

  • Id oferty: 257526
  • Info
    • Dodana: 19.05.2026
    • Ważna do: 18.06.2026
    • Dodana: 19.05.2026
    • Ważna do: 18.06.2026
  • Odwiedzin: 36
Działka inwestycyjna z murowanym pawilonem, Rybnik, Chwałowice - zdjęcie 1
Działka inwestycyjna z murowanym pawilonem, Rybnik, Chwałowice - zdjęcie 2
  • Cena:
  • 568 000 PLN
  • Cena za m²:
  • 326.06 PLN
  • Powierzchnia całkowita:
  • 1742 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z pawilonem biurowym o powierzchni 276,5 m², położona na działce 1742 m². Obiekt idealny pod działalność biurową, usługową, magazynową lub inwestycję deweloperską. Budynek oferuje 10 pomieszczeń biurowych, zaplecze socjalne i magazynowe oraz dostęp do wszystkich mediów, w tym światłowodu i przyłącza energetycznego 100 kW. Teren objęty MPZP umożliwia zabudowę usługową do 60% powierzchni działki oraz realizację obiektów administracyjnych do 36 m wysokości. Dużym atutem jest strategiczna lokalizacja — tylko 12 minut od autostrady A1 oraz dogodny dojazd drogą asfaltową.

• W BiznesOferty.pl:
  • ponad 4 lata

Inne oferty dopasowane tematycznie:

Więcej ofert firmy:

Ostatnio odwiedzone:
Więcej informacji znajdziesz na stronie cookies.