Współpraca:
10661
Nieruchomości:
2871
Inwestycje:
2187
Data: 14.05.2026
Razem ofert: 33143
Jesteś w:
  1. Biznes Oferty.pl
  2. / Nieruchomości komercyjne
  3. / Powierzchnie usługowe
  4. / Lokale gastronomiczne
Wyszukaj ofertę:
Wyświetlone oferty: 1 - 25   z   261 dla tematu:

lokale gastronomiczne

Lokal wolnostojący super lokalizacja w Warszawie

  Wspaniałe i malownicze miejsce na własny biznes. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to miejsce opłacalne ...

DO NEGOCJACJI
94 500 PLN
Wyjątkowa okazja inwestycyjna na rynku nieruchomości w Tarnowie

  Duży potencjał najmu przez ostatnie 10 lat lokal był wynajmowany pod sektor gastronomiczny. Ze względu na ...

170 m2
449 000 PLN
Lokal gastronomiczny Pasaż Słowackiego Brzeg

  Pasaż Słowackiego – nieruchomość komercyjna, funkcjonuje od 2003r. Początkowo budynek o powierzchni 2000 mkw, w ...

110 m2
1,00 PLN
Sprzedam lokal użytkowy z witryną

  Sprzedam lokal użytkowy obecnie dostosowany do działalności gastronomicznej. Dwa pomieszczenia, dwie toalety, witryna. ...

50 m2
390 000 PLN
Wydzierżawię dobrze prosperujący bar samoobsługowy

  Wydzierżawię bar samoobsługowy z daniami obiadowymi, daniami na słodko, bez nakładów własnych, w pełni wyposażony, ...

Dwie dochodowe kręgielnie sprzedam

  Na sprzedaż 2 dochodowe lokale gastronomiczno- rozrywkowe (kręgielnie) w województwie kujawsko- pomorskim. Głównym profilem ...

3 000 000 PLN
Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem

  Przedmiotem oferty jest elegancko wykończona restauracja z profesjonalnym zapleczem kuchennym zlokalizowana w dzielnicy Szerokie (administracyjnie ...

165,52 m2
2 600 000 PLN
Najlepsza lokalizacja w Śródmieściu Lublina

  Prezentowany lokal znajduje się przy ul. Hugona Kołłątaja w Lublinie. To jedna z ulic Śródmieścia, ...

206,55 m2
1 673 055 PLN
Sprzedam bardzo dochodową restaurację w centrum handlowym w Warszawie

  Restauracja działa od 3 lat i od samego początku jest bardzo dochodowa. Dysponuje 60 miejscami ...

DO NEGOCJACJI
400 000 PLN
Sprzedam wyposażoną restaurację i spółkę z dużą stratą

  Do sprzedania restauracja, z pełnym wyposażeniem w tym nowe kuchnie indukcyjne 6 palników, piec konwekcyjny, ...

DO NEGOCJACJI
600 000 PLN
Odstąpię działający Bar/Pub, Oświęcim

  Odstąpię gotowy, w pełni funkcjonujący biznes w samym centrum miasta - klimatyczny Pub/Bar z wyjątkowym ...

24 600 PLN
Odstąpię lokal gastronomiczny - Warszawa

  Do odstąpienia działająca i przynosząca dochody restauracja położona na Mokotowie w otoczeniu biurowców i apartamentowców. ...

DO NEGOCJACJI
12 000 PLN
Sprzedam dobrze prosperującą i dochodową restauracje na Śląsku

  Do sprzedania bardzo dobrze prosperująca restauracja Amerykańska w Sosnowcu - działa nieprzerwanie od 2019 roku, ...

180 000 PLN
Sprzedam kawiarnia cukiernia w Bydgoszczy

  Sprzedam Kawiarnia Cukiernia w Centrum Bydgoszczy. ( Gdańska ) Atutem firmy jest produkcja autorskich deserków - ...

25 000 PLN
Pizzeria Praga, 40 m2, 19 miejsc w lokalu 1.6 mln obrotu rocznego

  Witam, sprzedam bardzo znaną pizzerię, która od lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Lokal ...

DO NEGOCJACJI
150 000 PLN
Odstąpię restaurację / pizzerię na Żoliborzu

  Odstąpię działającą pizzerię na Żoliborzu w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal około 50 m2 (około 15 miejsc ...

96 000 PLN
Sprzedam koktajl bar w Legnicy

  Sprzedam biznes, dobrze prosperujący, największy w regionie koktajl bar z muzyką na żywo i ogromnym ...

DO NEGOCJACJI
650 000 PLN
Pizzeria pod franczyzą, gotowy biznes Warszawa

  Witam, Oferuję odstąpienie w pełni funkcjonującej pizzerii działającej w ramach franczyzy, zlokalizowanej na Bielanach - sprawdzona ...

DO NEGOCJACJI
149 000 PLN

  Dochodowa restauracja w centrum Łodzi za odstępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Podstawowe informacje: • najlepsza lokalizacja w ...

99 123 PLN
Sprzedam nową salę zabaw w Warszawie, 40% udziałów

  Sprzedam gotowy biznes! ​Sprzedam 40% udziałów w nowoczesnej sali zabaw, która działa od 6 miesięcy i ...

DO NEGOCJACJI
100 000 PLN

  Kupię lokal usługowy, chętnie dostosowany do działalności gastronomicznej. Powierzchnia około 50 m2, najchętniej na Woli lub w okolicach.

Lokal gastronomiczny 50 m od plaży

  Lokal znajduje się ok.50m od plaży, przy głównym wejściu, możliwość podzielenia na 2 odrębne lokale, ...

120 m2
30 000 PLN

  Oferuję na sprzedaż 2 dobrze prosperujące restauracje (lokale gastronomiczne) - do kupienia razem lub osobno. ...

DO NEGOCJACJI
720 000 PLN
Restauracja na Morenie

  Sprzedam w pełni działającą i kompletnie wyposażoną restaurację funkcjonującą w wynajmowanym długoterminowo lokalu gastronomicznym na ...

90 000 PLN
Na sprzedaż prosperująca restauracja w Warszawie (Wawer, Międzylesie)

  Oferujemy wyjątkową okazję nabycia w pełni działającej, cenionej i dochodowej restauracji z wieloletnią renomą na ...

630 000 PLN

Chcesz działać w branży gastronomicznej. Interesuje Cię zakup lub wynajem lokali gastronomicznych. Dobrze trafiłeś. W tym dziale znajdziesz wiele ciekawych propozycji z różnych zakątków kraju. Prowadź biznes o jakim marzysz. Lokale gastronomiczne czekają na nowych właścicieli. Posiadamy oferty bezpośrednio od właścicieli, jak i z agencji nieruchomości. A wśród nich lokale pod duże sale weselne oraz pod małe bistro. Znajdź ten idealny pod swój biznes. Masz do wynajęcia lub odsprzedaży lokal gastronomiczny. Wystaw u nas swoje ogłoszenie. Pomożemy Ci znaleźć właściwego kontrahenta.

Więcej informacji znajdziesz na stronie cookies.